آخرین مهلت ثبت نام

حداکثر مهلت ثبت نام در این رشته تا روز

سه شنبه 18 آذر ماه

 

دروس ترم یک
ریاضیات عالی مهندسی3 واحد
تئوری الاستیسیته3 واحد
دینامیک سازه3 واحد
مهلت ثبت نامطرح تخفیفظرفیتقیمت ثبت نام

سه شنبه 18 آذر ماه

4 نفر باقی مانده

1.140.000 تومان

در شیوه پرداخت آنلاین بصورت آنلاین ثبت نام نموده و هزینه دوره را پرداخت می نمایید.
معرفی رشته و آینده شغلی

معرفی رشته:

مهندسی سازه، گرایشی است که به آموزش تجزیه و تحلیل و طراحی سازه های مختلف می پردازد. این رشته بیشترین ظرفیت پذیرش را در دانشگاه های کشور دارا می باشد.  در این گرایش به اثبات دقیق و معادلاتی تمام خواص سازه پرداخته می شود و در این گرایش قادر به طراحی سازه های بلند مرتبه ، سازه هایی با رفتار غیر خطی ، انواع مقاطع متغیر به کار رفته در تیر و ستون و  مدلسازی دقیق سازه در نرم افزار هایی مثل Abaqus  و Etabs & safe    و Sap   و نرم افزار های دیگر می باشد . این گرایش طراح های قوی در زمینه مدلسازی سازه های بتنی و فولادی و انواع پیش ساخته ها وارد بازار کار می کنند . با اینکه این رشته اسما اشباع شده اما طراح متخصص همیشه نیاز رشته عمران بوده و هیچ پروژه ای بدون طراح متخصص امکان شروع ندارد . دستگاه مشاور طبق دستور کارفرما به طراحی می پردازد و تخصصی است که  بیشتر زمان خود را در دفتر فنی میگذراند .

آینده شغلی:

گرایش سازه به نسبت بقیه رشته ها در بازار کار تا حدودی اشباع شده است ولی برای کسی که تخصص لازم و علم لازم داشته باشد و مسلط به نرم افزار های مختلف این گرایش باشد، کار با حقوق بالا وجود دارد .

همکاری با وزارتخانه ها و سازمان های مسئول اجرای طرح های عمرانی و صنعتی جهت برنامه ریزی – طراحی و نظارت بر طرح ها، مانند وزارت راه و شهرسازی – وزارت نیرو – وزارت صنایع – سازمان نظام مهندسی ساختمان واحد های عمرانی شهرداریها – همکاری با مهندسی مشاور سازه، معمار – راه و راه آهن و آب جهت طراحی و نظارت – محاسب سازه ها – کار در کارگاه های عمرانی و آزمایشگاه بتنی و نظارت و اجرا